צילה שנהר יועצת זוגית אישית ומגשרת

זה לא סוד שאחוז הבגידות כיום הוא עצום!
נכון שיש זוגות ששניהם מונוגמיים לכל החיים מרגע החתונה עד שאחד מהם נפטר שבשום שלב בחייהם אינם חשים צורך לגוון, לחדש, לנסות משהו מחוץ לזוגיות.
אבל כיום עם הצורך של אנשים לממש את עצמם, לחוות כמה שיותר, לא להתקבע על מקום עבודה אחד עם קביעות לכל החיים ופנסיה מסודרת, עם הצורך לחקור ולשדרג, לא לכולם מתאימה זוגיות מונוגמית ומסורתית כפי שכולנו גדלנו וחונכנו על פיה.
עם שפע האפליקציות, ההיכרויות, מקומות עבודה מעורבים של גברים ונשים, חשיפה, תוחלת חיים גבוהה ושאיפה לחוות, יש לא מעט זוגות שמתקשים לשמור על מונוגמיה בלעדית 60 שנה רצוף.
האדם הוא יצור מיני / רגשי, לא תמיד הגיוני ב 100% ולכן חתונה, הסכם, זוגיות הם לא ערובה למונוגמיה ויש אנשים שחתונה והשחיקה של החיים לא ישעבדו אותם למונוגמיה.
לכן יש הרבה מקרים בהם יש התנגשות בין הדרישות של הסדר החברתי, הדתי, מה שגדלנו והתחנכנו, לבין הטבע האנושי הסקרן, שרוצה להתאהב בכל פעם במישהו או מישהי אחרת.

זה קורה גם כשיש זוגיות טובה ותקשורת טובה בזוגיות, אבל יותר צפוי שזה יקרה כשהזוגיות נשחקת, כשהתשוקה פוחתת, כשהעומס מכלה כל חלקה טובה, כשיש כעסים, זלזול, ריחוק, מתח, מריבות, הימנעות.
כשהזוגיות מתדרדרת הפיתויים הרבה יותר משמעותיים כי אנשים מחפשים חום, אהבה, הערכה, אישור לאטרקטיביות שלהם במיוחד אם האוירה בבית עכורה ולא נעימה.

כדי לפתוח את הזוגיות בצורה מאוזנת ובוגרת מומלץ לעשות זאת בליווי, כי מדובר במשחק באש שעלול לקרוע את הזוג לגזרים בין אם הזוגיות טובה ועל אחת כמה וכמה אם הזוגיות רעועה.
יש פתרונות ביניים נוספים שלא מחייבים זוגיות פתוחה כמו גיוונים מיניים, חילופי זוגות ועוד.
אם אתם חושבים על זה, מתלבטים, אם את או אתה רוצים לפתוח את הזוגיות אבל לא יודעים איך להגיד את זה בגלל הפחד, אני מזמינה אותך להתייעץ איתי.
לקביעת פגישת היכרות נא להתקשר או לשלוח ווצאפ ל 0506402526

צילה שנהר – ייעוץ זוגי בצפון ואונליין

Facebook
Google+
WhatsApp
Telegram