סוגי הבגידות מהקל אל הכבד

נעליים רגליים זוגיות

סוגי הבגידות מהקל אל הכבד
במאמר זה אני רוצה לסקור את סוגי הבגידות או יותר נכון מה נשים מגדירות כבגידה אצל בן הזוג שלהן:

 

1. להסתכל על אשה אחרת בים או ברחוב. יש נשים שמבחינתן זה קו אדום, אסור לו להסתכל על שנים אחרות גם אם הן מדהימות ועומדות מולו בים עם חוטיני וחזה ענק מפלסטיק. הן מרגישות בושה וכעס שהוא מסתכל, מעירות, נעלבות, מזיזות את הראש שלו כך שיסתכל עליהן, כועסות ומטיפות לו בבית איך העז לבייש אותן כך.

 

2. אוננות. מבחינתן בן הזוג נוגע במשהו ששייך להן מבחינה אנטומית ופיסיולוגית. מותר לו לסבן את עצמו במקלחת, אסור לו להנות מזה או לגמור מהמגע כי מבחינתן איבר המין שלו שייך להן ולמה הוא מספק את עצמו כשזה כביכול התפקיד שלהן.

 

3. צפייה בפורנו. הכעס על גבר שצופה בפורנו והסתכלות על זה כבגידה נובע לטעמי מרגשי נחיתות. מה יש בשחקנית הזאת שאין בי, למה אתה מתגרה ממנה ולא רק ממני, למה אתה משקיע את האנרגיה שלך בצפייה בסרטון גם אם קבלת סרטון בווצאפ מחבר ומשך הסרטון 30 שניות.

 

4. מחשבות אירוטיות על מישהי אחרת בזמן אינטימי או בכלל. אני מכנה זאת "מישטור מחשבות" ובמסגרת המישטור בן הזוג צריך לדווח על מה הוא חושב ועל מי הוא חושב ואם הוא מספר על כך בכנות הוא צריך לקבל את העונש על הבגידה שלו, כי מבחינתן הוא חייב לחשוב רק עליהן ולפנטז רק עליהן.

 

5. שיחה עם אשה אחרת במרחב. נניח במקום העבודה כשהוא מדבר עם אשה אחרת על עניינים אישיים, רגשיים או דברים אחרים מלבד ענייני עבודה נטו.

 

6. בגידה רגשית מתרחשת כאשר בן הזוג מתאהב במישהי אחרת או מרגיש חיבה, עניין וחום.

 

7. סטוץ חד פעמי. זה יכול להיות עם כל אשה, זה יכול להיות עם נערת ליווי בארץ או בעולם. מדובר לרוב על אקט מיני טכני בלי התאהבות. או כן התאהבות שמומשה מספר מועט של פעמים.

 

8. רומן מתמשך עם מישהי אחרת כולל אינטימיות רגשית ומינית.

 

לפי הטווח הזה כל גבר בעולם הוא בוגד, אלא אם כן הוא בתרדמת בבית חולים או א-מיני באופן מוחלט או נמשך לגברים ולא מתעניין בנשים בכלל למעט ידידות אפלטונית לצרכים אינטלקטואלים וחבריים.
לצערנו, אין לנו שליטה על העיניים, המחשבות והרגשות של בן הזוג שלנו. אין לנו גם שליטה על הגוף שלו אם הוא רוצה לאונן ולא נוכל למנוע זאת ממנו גם אם הוא צפוי לכעסים ועונשים.
השאלה היא איך אנחנו רוצות לחיות את חיינו? בחרדה, שתלטנות, פחד, שליטה וכעס? או בנתינת מרחב ויצירת תחושה של חייה ותן לחיות.

לצערי הרב כיועצת זוגית אני פוגשת לא מעט זוגות שחיים בדפוסים של רודנות בה לגבר אסור לעשות את סעיפים אחד עד חמש והוא נמצא במעקב מתמיד, תחקור על בסיס קבוע, איומים, עונשים כבר למפרע בסגנון של "בוא תראה איך אני כועסת עליך כשעוד לא קרה כלום כדי לאותת לך מה תקבל ממני אם אתפוס אותך במשהו".
אני פוגשת גברים מפוחדים, מסורסים, מתוסכלים שמרגישים טרור מצד האשה.
חלק משלימים עם מר גורלם והופכים לאימפוטנטים בצורה פיסית או בצורה רגשית, לא יוזמים, פאסיביים מאוד.
וחלק מרצים את האשה אבל מורדים בה ונוקמים בה מאחורי הגב כדי להחזיר לעצמם את תחושת הבעלות על החיים שלהם.
זוגיות בסגנון הזה היא זוגיות מעייפת מאוד בה בת הזוג עומדת על המשמר ובן הזוג עסוק בטקטיקות ריצוי, פחד או התחמקות מה שיוצר שוב עמידה על המשמר.
זה מתיש, ככה לא אמורה להיות זוגיות וזה יוצר נבואה שמגשימה את עצמה.
כמו שאמר לי אחד הגברים פעם:

אשתי כל הזמן חשדה שאני בוגד בה, עקבה אחריי, שיגעה אותי, כעסה עלי למרות שלא היה שום דבר. הבנתי שאם בכל מקרה אני נענש בין אם אני נאמן לה ובין אם אני בוגד אז לפחות שאהנה קצת.
לאחר שבגד והיא תפסה אותו היא אמרה לכולם "ידעתי שצדקתי, לא סתם פחדתי מזה" והוא כבר הסביר את עמדתו.

צילה שנהר – יועצת זוגית אישית ומגשרת. קליניקה בכפר ורדים בצפון וגם אונליין לישראלים בחו"ל ולאנשים שגרים רחוק.

לקביעת פגישת היכרות 0506402526

את אשה ואת חווה בגידה? אני רוצה לתת לך עזרה ראשונה מעולה בוידאו כאן

אתה גבר נבגד? אני רוצה לתת גם לך הדרכה בוידאו בחינם כעזרה ראשונה כאן