בגידות של נשים לקראת גיל 40

 

משהו קורה לאשה בגיל 40 או קצת לפני או אחרי.
יש משהו שמשתנה באנרגיה של האשה בגיל הזה.
עד גיל 35 או 40 האשה עסוקה בתפקידים לא סקסיים, לידות, טיפול בילדים קטנים, הנקות, לרדוף אחריהם בגן השעשועים, גני ילדים, כתה א', הסעות לחוגים.
במקביל לתובענות הבלתי מתפשרת של גידול ילדים יש את שלב ביסוס הקריירה כי במדינה שלנו שני בני הזוג רצוי שיעבדו, אלא אם כן אחד מהם מרוויח מעולה.
הבית דורש את שלו בלי הפסקה, קניות, אירוח, שיעורי בית, בישול, ניקיונות, כביסות והאשה מוצאת את עצמה משרתת את כולם, עושה למען כולם, מקריבה, עסוקה ומתפללת שיוסיפו עוד שעות ביממה כדי להספיק את הטירוף הזה.
לרוב החשק המיני של האשה יורד כי לא תמיד יש חשק כשמותשים, כשהחיים אינטנסיביים וכשעדיף להשלים שעות שינה, כשהזוגיות הופכת להיות שחוקה, כשאין חשק לאינטימיות.
בשלב הזה נשים רבות מאבדות את הליבידו שלהן ונוח להן עם זה.
הן מעדיפות להשקיע בילדים ובבית ולהיות אמא שזה תפקיד לא סקסי בכלל, מאשר להיות מאהבת חושנית במיטה.
יש נשים שלא משנה מה, הליבידו שלהן תמיד גבוה וזה מבורך. רק שלא תמיד הליבידו שלהן מופנה רק כלפי הבעל האהוב והחוקי, לפעמים הוא עלול (רחמנא ליצלן) לגלוש גם לגברים שאין איתם הסכם כתובה ונישואין, משכנתא, ילדים ומריבות על מי מנקה מה.
אבל בואו נדבר רגע על נשים כבויות מבחינה מינית עם הבעל.
כי משעמם להן, כי זה חוזר על עצמו, כי הן קנו תחרה שחורה וזה לא עזר, כי הן קנו אביזרי מין וגם הם שוכבים בארון והן מתוסכלות מזה ולכן החליטו לוותר, מה עוד שבסדרי העדיפויות שלהן מיניות זה לא הדבר הכי חשוב להן.
כך המיניות הולכת ודועכת אל מול תחושת החובה שצריך לעשות סקס כי הבעל דורש את שלו ואת המטלות במיניות שחייבים לעשות וזה נראה ככה.
עוד מטלה שיש לעשותה.

אז מה קורה לקראת גיל 40?

 

לקראת גיל 40 הילדים כבר יותר גדולים, הקריירה כבר מבוססת, הזוגיות נכנסת לשגרע ויש צורך פתאום בהתחדשות.
יש גם רנסנס הורמונלי לא מוסבר בו אשה, גם אם היתה כבויה מתעוררת לפתע.
היא מרגישה יותר סקרנית, יותר עסיסית, שלמה עם גופה קצת יותר, מגיעה לבשלות, שקט נפשי יותר גדול ותחושה מאוד גדולה שאומרת "מה איתי, עכשיו תורי"!
"עד עכשיו טיפלתי בכל העולם ואשתו ואני רוצה למצות את הפוטנציאל המיני שלי, את הפוטנציאל הרגשי, אני רוצה לחוות את העולם, לטרוף אותו, להרגיש אותו מכל הכיוונים ואני מוכנה לעשות זאת".
אם התשוקה מתעוררת רק כלפי בן הזוג, הרי שזה מבורך, במידה כמובן שגם הוא לא פוזל הצידה.
אבל יש מקרים לא מעטים שהרעב הזה נפתח גם לגברים אחרים שאין איתם קשר נישואין, מריבות, שחיקה ושגרע.
פתאום נשים מגלות שכל העולם מלא גברים סקסיים, יפים, חכמים ושיש המון דברים שהן לא יודעות ורוצות להתנסות.
להתנסות לפני שהליבידו שלהן יעלם, לפני שההורמונים שייעלמו יכבו אותו.
משהו בהן נפתח, הן מתחילות לעשות ספורט, לרוץ בקבוצות ריצה לנשים או קבוצות מעורבות עם גברים, ספורטאים שגם הם לא תמיד יודעים מה לעשות עם התשוקה המתפרצת הזאת אז הם רצים.
נשים מוסריות, מסורות, אמהות נפלאות בנות זוג טובות, שעובדות בעבודות טובות מוצאות את עצמן נפתחות לעולם של התנסויות מיניות שלא תיארו לעצמן שקיים בכלל.

יש עוד דברים בחיים חוץ מזוגיות, ילדים, עבודה ומטלות בית?

 

מאהב, מיניות עם אשה, מאהבים, שלישיות, רביעיות, אורגיות, צ'טים ארוטיים, פלירטוטים בעלי אופי מיני, כל אלה מפתיעים מאוד את האשה שלא תיארה לעצמה שהיא מסוגלת לדברים כאלה והקונפליקט בין המוסר והמשפחה לבין התשוקה הבלתי מרוסנת הזאת הוא על סף הבלתי אפשרי.
במיוחד במיוחד כשיש פחד להיתפס, כשיש מה להפסיד, כשפירוק המשפחה היא אופציה הגיונית וכואבת, כשיש כל כך הרבה אשמה ובושה.
ונשים כמו נשים, גם להן קשה לרסן את התשוקה המתפרצת ולכן יש עליהן עונשים כבדים מסקילה עד מוות באבנים בכיכר העיר במדינות מוסלמיות, רצח על ידי אחד האחים או האבא על רקע חילול כבוד המשפחה ועד נידוי חברתי, הצבעה באצבע מאשימה של החברה, הכתרתה כשרמוטה / זונה וגירושה מהבית ללא כלום.
עם כל העונשים והסנקציות עדיין קשה לרסן את התשוקה ואת הליבידו המתפרץ.
כשזה קורה ומגיעים אלי גברים שמתמודדים עם בגידה של הנשים שלהן הם מגיעים מושפלים, המומים, האגו הגברי שלהם נרמס, מאוד מאוד קשה להם עם התחושה שהאשה "שלהם" התערבבה עם גבר זר. קשה להם גם ברמה הרגשית וגם ברמה המינית.
הם מרגישים קורבנות של סיטואציה, המומים מהכאב שזה מייצר אצלם ואם עד עכשיו תפסו ממנה "טהורה וחסודה" הרי שהמיתוס הזה התנפץ להם בפרצוף.
זה לא פשוט לשקם אבל זה בהחלט אפשרי.

צילה שנהר – ייעוץ זוגי בצפון ובסקייפ
לתאום פגישת היכרות 0506402526 ניתן לשלוח ווצאפ

צילה שנהר – יועצת זוגית אישית ומגשרת. קליניקה בכפר ורדים בצפון וגם אונליין לישראלים בחו"ל ולאנשים שגרים רחוק.

לקביעת פגישת היכרות 0506402526

את אשה ואת חווה בגידה? אני רוצה לתת לך עזרה ראשונה מעולה בוידאו כאן

אתה גבר נבגד? אני רוצה לתת גם לך הדרכה בוידאו בחינם כעזרה ראשונה כאן