למה הוא לא אומר לי שהוא אוהב אותי?

ורדים של אהבה

למה הוא לא אומר לי שהוא אוהב אותי?
אנחנו בזוגיות כבר תקופה, אנחנו בסך הכל מסתדרים לא רע. אני כל הזמן אומרת לו שאני אוהבת אותו ואני גם כותבת לו את זה בהודעות.
הסברתי לו שאני רוצה שהוא גם יגיד לי את זה ויכתוב לי.
הוא לא עושה את זה ואני פגועה ונעלבת ממנו. למה הוא לא אוהב אותי? למה הוא לא עושה משהו שחשוב לי?
הוא אומר שהוא לא טיפוס של מילים אלא טיפוס של מעשים אבל זה לא מספיק לי. אני רוצה שיגיד לי ולאחרונה מתחילה לדרוש ממנו שיגיד לי שהוא אוהב אותי.
אני מרגישה שזה מרחיק אותי ממנו, שאין בינינו הדדיות וזה כואב לי.
מה לעשות?

 

יקירתי.
את שמה דגש רב על המילה הנאמרת. מאוד חשוב לך לשמוע את מה שאת רוצה. יש הרבה דרכים להביע אהבה שהן לאו דווקא מילוליות. אפשר להביע בדרך של עשיית משהו עבורך, של אכפתיות, של מחוות פיסית. אפשר להביע אהבה בדרך של מגע ובצורות נוספות.
ברגע שאת מפילה על המילה המדוברת את כל כובד המשקל את בעצם לא רואה דרכים אחרות שבהן הוא כן מביע אהבה וברגע שאת "דורשת" ממנו את מייצרת אנרגיה של כעס שבעצם מעוורת אותך מלראות דרכים אחרות של הפגנת אהבה כלפייך ומייצרת אנרגיה של מרחק, כעס ותסכול שלך כלפיו ואחכ גם שלו כלפייך.
מתחת לצורך שלך שהוא יגיד לך מפורשות, אני מבקשת שתבדקי עם עצמך האם את בטוחה באהבה שלו? כי יש לי הרגשה שאת חשה חוסר בטחון. האם במידה ויגיד לך, זה באמת אבל באמת מה שיגרום לך להרגיש את הבטחון שאת זקוקה לו? או שחוסר הבטחון שלך בקשר יבוא לידי ביטוי בדברים אחרים שהוא עושה או לא עושה כפי שהיית רוצה.
ובכלל המילה "דרישה" בזוגיות זה משהו שצריך לבדוק אותו. בדרישה יש מידה של כוחנות, תובענות, סוג של אולטימטום כי אם הדרישה לא נענית אז…..?
הדדיות לאו דווקא מתבטאת בזה שאת תשלחי לו ווצאפ של אהבה והוא יחזיר לך ווצאפ של אהבה.
הדדיות מתבטאת בכך שאת עושה X למען הקשר והוא עושה Y למען הקשר. זה שהוא לא עושה X כמוך לא אומר שהוא לא אוהב אותך ואם את תמשיכי לצפות שהוא יעשה את הדברים בדיוק כמו שאת רוצה את צפויה להתאכזב כי החיים, הזוגיות ובן הזוג לא מתנהלים כמו שאת רוצה.
כמו שאת לא אמורה לענות על כל הציפיות שלו ממך אם לא מתאים לך ואני מאמינה שלא תאהבי אם הוא ידרוש ממך בכוח לעשות משהו שהוא לא ממש את.
נ.ב. יותר חשוב מה עושים ופחות מה אומרים!

 

אני רוצה לתת לך טכניקה מעולה איך להגיד לו את הדברים שמרגיזים אותך בזוגיות בלי להגיע לפיצוץ ושהוא ישתף איתך פעולה.

זה סרטון של 3 דקות ואני נותנת את אחת הטכניקות הכי חזקות שלי.

כדי לקבל את הסרטון לחצי על הקישור

מקווה שעזרתי.
באהבה
צילה שנהר

ייעוץ זוגי אישי וגישור בין זוגות

קליניקה בצפון ואונליין

לקביעת פגישת היכרות 0506402526