האם תדברו בזוגיות על זה שאתם נמשכים למישהו אחר?

כשזוג מתחתן או מתחיל זוגיות לרוב הם כל כך מאוהבים זו בזה או זו בזו או זה עם זה שאין אף גבר או אשה שנכנסים לשדה הראייה שלהם.
עולמם מסתכם רק בעצמם, הם מתהלכים גאים, מאוהבים, באופוריה, מדגמנים לכל העולם ואשתו והמאהבת של העולם את הזוגיות המונוגמית שלהם.
אתה שלי לנצח נצחים ואת שלי לנצח נצחים.

 

עושים סקס 5 פעמים ביום, לאף אחד לא כואב הראש, יש להם ברק בעיניים והאוקסיטוצין, הסרוטונין והדופאמין מציפים את מוחם כמו נרקומן שכרגע הזריק לעצמו מנה הגונה של הירואין והוא בסטלה של הלייף.
אבל כמו שלכל נרקומן מצוי מגיע רגע הקריז, כך גם לזוג, כשמנת האופוריה המוחית מתחילה אט אט להתפוגג.
אלא אם כן אתם מכירים זוג שנשאר מאוהב לנצח, אבל אני לא מכירה זוג כזה ואתם?

אחרי הצהרות האהבה מתחילה המציאות:

 

שחיקה, שגרה, שעמום, פתאום מתגלים פערים בין הגישות, מתחיל תסכול קטן ועוד אחד ועוד אחד ועוד מיליון תסכולים. פתאום צריך לעשות ספונג'ה ומי עושה, וצריך לעשות כלים "ומה פתאום שאני אעשה"? וצריך להחליט למי הולכים בערב שישי "היינו כבר לפני שבוע אצל אמא שלך" ופתאום החברים מזמינים לבילוי "ולמה שתלך / תלכי, אני רוצה שתהיי / תהיה איתי".
ומתווכחים על גובה ההוצאות של האשראי ועל מי יטייל עם הכלב ולמה לא אספו את הקקי שלו מהרצפה כי אף אחד לא טייל עם המסכן כבר שבוע.

 

ברגע שמתחילה השגרה, מתחילים החיים האמיתיים. לא אלו הזוהרים, לא ירח הדבש, לא הללה לנד עם כל אהדתי ללה לנד אבל ניסיתי לקנות כרטיס טיסה לשם ולא מצאתי איפה זה.
היא עובדת במקום עבודה טוב יותר או פחות, הוא עובד במקום עבודה טוב יותר או פחות ומרוויח שליש יותר ממנה רק בגלל שיש לו ביצים ולה ביציות.
ואז…… מגלים אחרי שהתפוגגו ענני האוקסיטוצין שיש עוד אנשים אחרים בעולם.
רחמנא ליצלן, יש עוד נשים וגברים, חתיכים, מגניבים, חמודים, סקסיים, שנראים מעולה וממש ממש כיף לדבר איתם.
בכל מקום עבודה לרוב יש אחד כזה או אחת כזאת שכיף לדבר איתם והם מצחיקים אותנו וזורמים איתנו ומחמיאים לנו ופתאום ממש נעים לנו איך שאנחנו משתקפים בעיני החדש.
כשהקבוע והמוכר מתכנן או מתכננת לתת על הראש עם מערוך כי הבוילר נשכח עוד פעם וחשבון החשמל זועק הצילו.

 

ואז…. מה עושים עם המתח המיני הזה שיש לנו לאנשים אחרים?

אתם הרי לא באמת חושבים שכתובה או חוזה נישואין בעריית לרנקה זה מה שגורם ללב ולעיניים ולמוח האירוטי שלנו להיסגר כלפי אחרים, נכון?
היינו יצורים אירוטיים לפני החתונה ואנחנו ממשיכים להיות יצורים אירוטיים אחרי החתונה אלא שזה יוצר בעיה כי זה: אסור, מאיים, לא מוסרי, גורם לקנאה, מפחיד, גורם לנו לקנא, מעורר אצלנו את חרדת הנטישה, גורם לנו לעמוד על המשמר, לחטט בנייד, לחקור, לפחד וכל זה…. מוציא את החשק מהזוגיות.
יש פיל ענק באמצע הסלון, עכשיו מה לעזאזל עושים איתו?
מדברים על זה? מדחיקים את זה? מייצרים אוירה של איום שאוי ואבוי אם הנושא יעלה? ואם הנושא עלה פעם אחת מה היתה התגובה? מכילה ורגועה או זועמת והיסטרית?
תגובה כזאת שמאפשרת דיאלוג וניתוח הפיל או הפילה או כזאת שמכניסה לקטגוריית סוד שמור ומוחלט בהחלט שנעול רק במוחו או איבר מינו של האדם עצמו? או האשה עצמה.

עובדת איתך פצצה ברמות על, שהחוטיני שלה בולט דרך חצאית המיני הלוהטת, כפתורי חולצתה מאיימים להתפקע ויש לה IQ של גאון והיא מתעניינת בך, תגיד לזוגתך או לא?
עובד איתך חתיך על עם קוביות בבטן שאת רואה דרך חולצת הפשתן הדקיקה שלו, את מעולפת על הקול שלו וגומות החן שלו והוא שולח לך הודעות במסגרת העבודה עם סמיילי ורמיזה שאת ממש מצחיקה, תגידי לבן זוגך או לא?

איפה מתחילה הבגידה? במחשבות? בהתכתבות? בקפה התמים לצורך העבודה? בנשיקה הלוהטת שאחרי? בחדר לפי שעה? באופס…. מה עשיתי ומצד שני זה כזה טוב, רק שלא יתגלה? כשזה מתגלה ומתחילים לעוף דברים על הקירות?

מה קורה בין זוגות?

 

יש זוגות שמדחיקים ועושים שזה לא קיים.
יש זוגות שמדברים על זה, מתעוררים מזה ולוקחים לעצמם את חדר השינה שלהם לשעה.
יש זוגות שעושים כאילו אין להם משיכה מינית לאף אחד ובפועל בוגדים על ימין ועל שמאל.
יש זוגות שמרגישים רגשות אשמה כשזה קורה להם כאילו הם לא בסדר, בן / בת הזוג לא בסדר / הזוגיות לא בסדר.
יש אנשים שבגלל הבהלה מכבים את המיניות ושמחת החיים שלהם כדי לא לבגוד ונכנסים לדכאון.
או נכנסים לדכאון לאחר שבן / בת הזוג גילה שיש משיכה לאדם שלישי ומתחיל דיאלוג תוקפני מול מתגונן.

 

אנחנו לא מצליחים ליישב את הסתירה בין הזוגיות המונוגמית שמצופה מאיתנו לבין העובדה שחלקנו עדיין יצורים אירוטיים גם אחרי ההסכם הזוגי החתום עם העדים וחתונה שעלתה 200000 שקל ועדיין ההורים משלמים הלוואות עד שימותו.
אנחנו מצופים להתעלם מהטבע האנושי שלנו, לא לחשוב, לא לראות, לא לחשוק, לא לפנטז, לא לעשות כלום עם מי שאנחנו לא נשואים לו.
כן, זה מפחיד לדעת שאנחנו לא בלעדיים בעולם הזה.
זה מלחיץ לחשוב שיש לנו תחליף או תוספת.
זה מפחיד להתעורר ולהבין שללה לנד זה לא בשום מקום ושיש בעולם עוד אנשים שמלחיצים אותנו כי הם מושכים אותנו או מושכים את בן / בת הזוג.

 

צילה שנהר – יועצת זוגית אישית ומגשרת

ייעוץ זוגי בצפון ואונליין

לקביעת פגישת היכרות 0506402526

מצד ימין או למעלה יש אפשרות להירשם ולקבל מתנה בוידאו ממני – מומלץ.

ואפשר להרשם גם כאן