לפני החתונה חגגתי אחרי החתונה נאלצתי להתנזר

מאיר (שם בדוי) תמיד היה אהוד על נשים. היה לו קסם, כריזמה שאי אפשר היה לעמוד בפניה. הוא היה מתבונן על נשים והן היו נמסות ממנו.
משהו במבט שלו, בהקשבה, בעור הזית השזוף, בחיוך ובשובבות גרם לו להיות צ'ארמר.
לפני נישואיו היה שובב לא קטן בכלל. מתהולל מכל בחינה שהיא, אליל הנשים. מעטות הנשים שיכלו לסרב לו. מאיר הוא סוג של שולט במיניות שלו, יודע מה הוא רוצה, אסרטיבי אך מעודן, אוהב קשירות, הצלפות, הכאבות והשפלות.
מאיר נהג להצטרף לזוגות, לשלישיות ולרביעיות וההשכלה המינית שרכש היתה מגוונת מאוד.
כשהכיר את אשתו גמר אומר בנפשו להפסיק עם כל זה, להיות מונוגמי ולהתמסר לשגרה, לגידול הילדים, לפיתוח קריירה ולהתמסרות לספונג'ה והכנסת הכלים למדיח והחוצה ממנו בסיום ההדחה.

אשתו ידעה חלק מהעבר שלו אך לא הכירה הכל. היא ידעה שיש לו ניסיון אבל לא ידעה עד כמה.
אשתו מגדירה את עצמה כאשה מסורה, אם מסורה, עובדת מסורה ועקרת בית מסורה.
סקס לא ממש מעניין אותה ואף פעם לא עניין אותה. מבחינתה זה אף פעם לא היה עניין רציני. זה לא שהיא לא נהנית, אבל היא לא משקיעה בזה אנרגיות.

עם ההריונות, הלידות, ריבוי המטלות והשגרה היא החלה לאבד עניין במין וציפתה שמאיר יאבד עניין ביחד איתה. הוא ניסה לאבד עניין והתמסר לעבודה יותר ויותר. מדי פעם הציע לה גיוונים, שדרוגים לחיי המין כדי לעורר אותה וכדי להפיח קצת רוח חיים בתחום שפעם היה עבורו כמו אוויר לנשימה ועכשיו הוא נאלץ להסתפק בפירור פה ושם ולהיות אסיר תודה על זה.
כשהציע לקשור אותה למיטה אמרה לו שהוא סוטה. כשהציע לעשות סקס בטבע הסתכלה עליו כאילו נפל מהירח. גם כשהציע לעשות סקס רגיל במיטה, בתנוחה מיסיונרית, אשתו התחמקה באינסוף אמתלות.
התסכול שלו הלך וגבר, תחושת ההחמצה, הפספוס, ההבנה שככה ייראו חייו, שברגע שהתחתן למעשה נגמרו חיי המין הסוערים שהיו לו למען יציבות, בית, ילדים ומשפחה התחילו לכרסם בו.
לא עבר זמן רב והוא החליט לממש את עצמו מבחינה מינית בקרב נשים אחרות.
כן, הוא בגד, הוא הסתיר, הוא רצה להנות ממה שיש למשפחה שלו להציע: יציבות, משפחה, אהבה, חברות, אכפתיות, טיולים, גידול ילדים, אך לא רצה לבגוד בעצמו ובצרכים המיניים הלא ממומשים שלו.
הוא ניסה לרמוז לאשתו בעדינות על פתיחת הזוגיות אך היא טענה שזה טירוף ועל גירושים לא רצה לשמוע כי הוא רצה להמשיך להיות איש משפחה ולהמשיך לבטא את עצמו. גם אשתו לא חשבה על גירושים ואפילו שמחה שהוא "נגמל" מהצורך שלו במין כי כבר לא בקש ממנה לשכב איתו. הוא הפסיק להתחנן על נפשו כי הצורך שלו סופק אצל נשים אחרות, והיא כבר לא היתה צריכה לפתוח רגליים כדי לעשות וי על המטלה הזאת. מבחינתה פעם בשבועיים זה מספיק, מבחינתו כל יום זו התדירות שהוא היה רוצה וכבר נמאס לו לעשות פשרות.

הכל היה טוב ויפה עד שהיא עלתה על הודעת ווצאפ שהוא קבל ממישהי ומשם החלה תפנית לרעה.
אי אמון, כעס, חקירות, האשמה, מריבות, צעקות, נכנסו לסחרור.
מבחינת אשתו – הוא בגד.
מבחינתו – אם הוא לא היה בוגד בה, הוא היה בוגד בעצמו ובצרכים שלו. ההסתרה עזרה לו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה עד שהסיפור התגלה.
עד הגילוי הוא הצליח לשלב משפחה, ילדים זוגיות ובית עם הצורך המיני הייחודי שלו.
דרך ארוכה עוד לפניהם ואני מאמינה שעם תקשורת נכונה הם יעלו על דרך המלך…………………..

 

את אשה ואת נבגדת? לחצי כאן

אתה גבר ואתה נבגד? לחץ כאן

 

למאמר פעם בוגד/ת תמיד בוגד/ת ללחוץ כאן

צילה שנהר – ייעוץ זוגי בצפון ואונליין

שיקום זוגיות אחרי בגידה

0506402526